Menu

Duży zamek dmuchany

Dmuchańce to jedna z najlepszych atrakcji na imprezę. Dzieci uwielbiają dmuchane zamki i zjeżdżalnie. Z myślą o najmłodszych stworzyliśmy specjalną ofertę, w skład której wchodzą różnorodne dmuchane atrakcje. Jedną z najlepszych atrakcji jest nasz duży dmuchany zamek. 

Koszt wynajmu dużego dmuchanego zamku:

4h- 700zł, każda koljena – 120zł.

*dla dzieci w przedziale od 1 do 10 lat

*czas rozłożenia i złożenia nie wlicza się w czas zamówienia dmuchańca

*bezpłatny transport na terenie Warszawy

* wynajem zamka wraz z instruktorem 

 

Wymiary dużego dmuchanego zamku : 
wys. 3,2m x 4,5m x 4,5m 

Posiadamy zamki o różnych kolorach, wzorach i rozmiarach. Wszystko to sprawia, że każdy klient dobierze dmuchaną atrakcję według swoich upodobań. 

Duży zamek dmuchany cieszy się dużą popularnością wśród dzieci do ok.7 roku życia. W zależności od wielkości miejsca duży zamek dmuchany niekiedy jest w stanie zmieścić się w pomieszczeniach zamkniętych. W sezonie letnim warto wykorzystać tego typu atrakcje, bo chyba lepiej aby dziecko spędzało swój wolny czas aktywnie na świeżym powietrzu aniżeli przed komputerem. 

Bezpieczeństwo na dużym zamku dmuchanym

Tak jak nad każdą dmuchaną atrakcją nad dużym zamkiem i bezpieczeństwem podczas zabawy na nim czuwa nasz intruktor. Dopilnuje on, aby na zamku znajdowała się jednocześnie odpowiednia ilość dzieci oraz aby ich zabawa była w pełni bezpieczna i obyła się bez zderzeń. 

Menu główne 
Dmuchańce

Oceny
4,5/5 235 Klienci zadowoleni