DUŻY ZAMEK DMUCHANY

Dmuchańce to jedna z najlepszych atrakcji na wydarzenie. Dzieci uwielbiają dmuchane zamki i zjeżdżalnie. Z myślą o najmłodszych stworzyliśmy specjalną ofertę, w skład której wchodzą różnorodne dmuchane atrakcje.

Wynajem atrakcji: duży zamek dmuchany

Duży zamek dmuchany cieszy się największą popularnością wśród dzieci do około 7 lat. W zależności od wysokości duży zamek dmuchany może zmieścić się także w pomieszczeniach zamkniętych. W sezonie letnim warto skorzystać z dmuchańców, dzięki czemu dzieci spędzą swój wolny czas aktywnie i na świeżym powietrzu zamiast przed komputerem. 

KOSZTY USŁUGI

KOSZT

4 GODZINA – 750 zł

KAŻDA KOLEJNA – 150 zł

 

PARAMETRY/WYDAJNOŚĆ

Wymiary: 4,2m x 4,5m x 3,2m

W cenie dostawa/obsługa

(montaż nie wlicza się w czas zabawy)

 

Bezpieczeństwo na dużym zamku dmuchanym

Tak jak nad każdą dmuchaną atrakcją tak i nad dużym zamkiem, w tym bezpieczeństwem podczas zabawy czuwa nasz instruktor. Dopilnuje on, aby na zamku znajdowała się odpowiednia ilość dzieci oraz aby ich zabawa była w pełni bezpieczna i odbyła się bez zderzeń. 

Dlaczego impreza bez dużego zamku dmuchanego się nie uda ?

Z naszą pomocą na pewno zrobisz duże wrażenie na swoich gościach, ale przede wszystkim dostarczysz moc zabawy dzieciakom, które tylko na to czekają!

Czy istnieje możliwość wynajęcia dużego zamku dmuchanego, jeżeli na miejscu imprezy nie ma podłączenia do prądu ?

Z doświadczenia wiemy, że podczas imprez plenerowych często brakuje podłączenia do prądu, dlatego specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy również ofertę wynajęcia agregatu prądotwórczego. Jeżeli Państwo się na niego zdecydują to podczas składania zamówienia prosimy go w nim uwzględnić.

Koniecznie sprawdź: 

Może poniższe propozycję sprawdzą się na Twojej imprezie ?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

 [email protected]

tel.: 518 542 528