Menu

Gastronomia dla dzieci 

Specjalnie dla naszych klientów stworzyliśmy menu gastronomiczne. Wszystkie artykuły, znajdujące się w naszej ofercie, są dobrane nieprzypadkowo. 

Słodka wata cukrowa jest niezbędnym atrybutem na każdej imprezie. Wata cukrowa smakuje zarówno dzieciom jak i dorosłym. Nasze maszyny do produkcji waty cukrowej są bardzo wydajne. Posiadamy dwa rodzaje maszym do waty cukrowej: maszyny gazowe i maszyny elektryczne. Każde dziecko chce przyglądać się powstawaniu białych słodkich obłoczków, a każdy dorosły z pewnością chętnie wróci na chwilę do swojego dzieciństwa. 

Kolejną idealną przekąską na imprezy jest popcorn. Prażona kukurydza świetnie sprawdza się na różnych eventach. Zadowolenie klienta= nasze zadowolenie, dlatego nie płacą państwo za ilość porcji, ale za czas pracy maszyny. 

Fast foody cieszą się dużą popularnością dlatego w swojej ofercie mamy również hot-dogi. Nie znamy osoby, która nie pokusiłaby się na tą przekąskę zwłaszcza kiedy jest smacznie i zdrowo przyrządzona. W zależności od wymagań klienta robimy hot-dogi z różnymi dodatkami. 

Na imprezie pełnej wrażeń i atrakcji nie może zabraknąć również napojów. Woda z saturatora, tak dokładnie ta znana z czasów PRL, na pewno orzeźwi i zaspokoi pragnienie Twoich gości. Natomiast dorośli najczęściej korzystają z kawy i herbaty, która jest bardzo częstym dodatkiem do cateringu.

Wszystkie maszyny do gastronomii z chwilą pojawienia się na Państwa imprezie są gotowe do pracy, zawsze schludne i zadbane zgodnie z wytycznymi sanepidu. Oprócz tego po uprzedniej dokładnej konsultacji istnieje możliwość obanerowania naszych maszyn Państwa logiem, co z pewnością jest świetną reklamą dla Państwa firmy. 

Oceny
4,8/5 255 Klienci zadowoleni