Gastronomia dla dzieci
5 (100%) 1 vote

Gastronomia dla dzieci 

Specjalnie dla naszych klientów stworzyliśmy menu gastronomiczne. 

Słodka wata cukrowa jest niezbędnym atrybutem na każdej imprezie. Smakuje zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Nasze maszyny do produkcji waty cukrowej są bardzo wydajne. Posiadamy dwa rodzaje maszyn: gazowe i elektryczne. Każde dziecko chce przyglądać się powstawaniu białych słodkich obłoczków, a każdy dorosły z pewnością chętnie wróci na chwilę do swojego dzieciństwa. 

Kolejną idealną przekąską na imprezy jest popcorn. Prażona kukurydza świetnie sprawdza się na różnych eventach. Zadowolenie klienta to nasze zadowolenie, dlatego nie płacą państwo za ilość porcji, ale za czas pracy maszyny. 

Fast foody cieszą się dużą popularnością, dlatego w swojej ofercie mamy również hot-dogi. Nie znamy osoby, która nie pokusiłaby się na tą przekąskę, zwłaszcza kiedy jest smacznie i zdrowo przyrządzona. W zależności od życzeń klienta robimy hot-dogi z różnymi dodatkami. 

Na imprezie pełnej wrażeń i atrakcji nie może zabraknąć również napojów. Woda z saturatora, tak – właśnie ta znana z czasów PRL, na pewno orzeźwi i zaspokoi pragnienie Twoich gości. Natomiast dorośli najczęściej korzystają z kawy i herbaty, która jest niezastąpionym dodatkiem do cateringu.

Wszystkie maszyny do gastronomii z chwilą pojawienia się na Państwa imprezie są gotowe do pracy, zawsze schludne i zadbane zgodnie z wytycznymi sanepidu. Ponadto na życzenie klienta istnieje możliwość obanerowania naszych maszyn Państwa logiem, co z pewnością będzie świetną reklamą dla Państwa firmy.