MAŁY ZAMEK DMUCHANY

Chcesz zaskoczyć swoich gości ? Chcesz spełnić marzenia swojego malucha? Nie ma na co czekać, dzięki naszemu zamkowi goście na pewno zapamiętają urodziny Twojego dziecka. 

Bezpieczeństwo na małym zamku dmuchanym

Oczywiście przy wynajmie naszego zamku nad bezpieczeństwem Państwa dzieci czuwa instruktor opiekun, oprócz tego wszystkie dmuchane atrakcje posiadają odpowiednie atesty bezpieczeństwa, dlatego będziesz mógł być spokojny kiedy Twoje dziecko będzie beztrosko bawiło się na małym dmuchanym zamku.

KOSZTY USŁUGI

KOSZT

1 GODZINA – 280 zł

KAŻDA KOLEJNA – 120 zł

 

PARAMETRY/WYDAJNOŚĆ

Wymiary: 2m x 2m

 W cenie dostawa/obsługa

(montaż nie wlicza się w czas zabawy)

 

Mały dmuchany zamek jako atrakcja plenerowa oraz do pomieszczeń

Można go zamontować nie tylko na przestrzeni otwartej, ale i również w domu. W okresie letnim, kiedy dmuchańce zazwyczaj zamawiane są na festyny, pikniki lub urodziny,  sprawdzają się świetnie w plenerze. Dzięki tej atrakcji mogą Państwo spędzać czas wspólnie z rodziną na świeżym powietrzu, podczas gdy dzieci bezpiecznie będą szaleć na dmuchanym zamku.  Dzięki mniejszym wymiarom zamek świetnie sprawdzi się też w każdym pomieszczeniu. Jest to atrakcja w pełni bezpieczna dla maluchów, a zabawa na pneumatycznym zamku daje im mnóstwo radości. 

Dlaczego impreza bez małego dmuchanego zamku  się nie uda ?

Mały zamek sprawia, że dzieci nawiązują relacje z innymi i uczą się grupowej zabawy.

Czy istnieje możliwość wynajęcia małego dmuchanego zamku kiedy w miejscu imprezy nie ma podłączenia do prądu ?

Z doświadczenia wiemy, że podczas imprez plenerowych często brakuje podłączenia do prądu, dlatego specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy również ofertę wynajęcia agregatu prądotwórczego. Prosimy jednak podczas składania zamówienia podać nam informację, że jesteście Państwo nim zainteresowani.

Koniecznie sprawdź: 

Może poniższe propozycję sprawdzą się na Twojej imprezie ?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

 [email protected]

tel.: 518 542 528