Mały zamek dmuchany
5 (100%) 1 vote

Mały zamek dmuchany

Dla najmłodszych posiadamy również świetną dmuchaną atrakcję, a mianowicie mały zamek dmuchany.
Można go zamontować nie tylko na przestrzeni otwartej ale i również w domu. W okresie letnim, kiedy dmuchańce zazwyczaj zamawiane są na festyny, pikniki lub urodziny na przestrzeni otwartej sprawdzają się świetnie, ponieważ mogą Państwo spędzać czas wspólnie z rodziną na świeżym powietrzu, podczas gdy Państwa dzieci bezpiecznie będą szaleć na dmuchanych zamkach.  Dzięki odpowiednim wymiarom zamek świetnie dopasowuje się na każdej imprezie. Jest to atrakcja w pełni bezpieczna dla maluchów, a zabawa na pneumatycznym zamku daje im mnóstwo radości. 

Koszt wynajmu małego dmuchanego zamku

1h- 300 zł, każda kolejna 120 zł

*dla dzieci w przedziale od 1 do 5 lat
*czas rozłożenia i złożenia nie wlicza się w czas zamówienia dmuchańca

*bezpłatny transport na terenie Warszawy

Wymiary małego zamku: 3,3 x 4,5 x 3,2

Mały zamek sprawia, że dzieci nawiązują relacje z innymi i poniekąd uczą się grupowej zabawy.

Chcesz zaskoczyć swoich gości? Chcesz spełnić marzenia swojego malucha? Nie ma na co czekać, dzięki naszemu zamkowi goście do końca życia zapamiętają urodziny Twojego dziecka. 

Oczywiście przy wynajmie naszego zamku nad bezpieczeństwem Państwa dzieci czuwa instruktor opiekun, oprócz tego wszystkie dmuchane atrakcje posiadają odpowiednie atesty bezpieczeństwa, dlatego będziesz mógł być spokojny kiedy Twoje dziecko będze beztrosko bawiło się na małym dmuchanym zamku. 

Menu główne 
Dmuchańce