STÓŁ DO PIŁKARZYKÓW

Nie musisz czekać, już dziś możesz zostać graczem, trenerem, komentatorem i kibicem swojej drużyny piłkarskiej

i rozgrywać mecze z najbliższymi! 

Stanowisko piłkarzyki na Twojej imprezie

Ta genialna rozrywka dostarcza nie tylko mnóstwo zabawy, ale również uruchamia wyobraźnię i świetnie ćwiczy zręczność. Bardzo często przy wynajmie piłkarzyków organizujemy turnieje firmowe, rodzinne itd. Walka o puchar daje dużą dawkę emocji podczas wspólnej rywalizacji. 

KOSZTY USŁUGI

KOSZT

1 GODZINA – 280 zł

KAŻDA KOLEJNA – 120 zł

 

PARAMETRY/WYDAJNOŚĆ

W cenie dostawa/montaż

Wymiary: 74 cm x 141cm x 88cm

Możliwość personalizacji urządzenia

 

 

Jak przebiega gra ?

Celem gry jest strzelenie jak największej liczby goli. Najpopularniejszy system ustawienia figurek to 1-2-5-3. Ustawienie to dzieli boisko na trzy części: strefa obrony, strefa pomocy i strefa ataku. W strefie pomocy rozpoczynana jest gra (wrzucana piłeczka). Jest ona również najbardziej zagęszczoną strefą (każda drużyna ma w niej 5 piłkarzyków). Przejście tej strefy oznacza przejście z obrony do ataku lub odwrotnie. W strefie obrony trzeba zablokować strzał przeciwnika i wykopać piłkę do strefy ataku lub bezpośrednio oddać strzał na bramkę przeciwnika. W strefie ataku trzeba strzelić piłką do bramki, a po jej ewentualnej stracie starać się uniemożliwić przeciwnikowi wyjście z tej strefy.

Dlaczego impreza bez piłkarzyków się nie uda ?

Piłkarzyki to 4-osobowa atrakcja ciekawa zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Podczas imprezy potrafi wciągnąć na wiele godzin. 

Piłkarzyki na Twojej imprezie

Gra piłkarzyki świetnie sprawdza się na spotkaniach firmowych, integracyjnych, a także jako atrakcja na wieczór z rodziną czy znajomymi. 

Nie musisz czekać, już dziś możesz zostać graczem, trenerem, komentatorem i kibicem swojej drużyny piłkarskiej i rozgrywać mecze z najbliższymi! 

Koniecznie sprawdź: 

Może poniższe propozycję sprawdzą się na Twojej imprezie ?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

 [email protected]

tel.: 518 542 528