ŚREDNIA DMUCHANA ZJEŻDŻALNIA

Średnia dmuchana zjeżdżalnia jest kompromisem dla dzieci w różnym wieku. Ta atrakcja świetnie sprawdza się na każdej imprezie plenerowej !

Zabawa na średniej dmuchanej zjeżdżalni

Zjeżdżalnia jest wyzwaniem dla najmłodszych, ale czego się nie robi dla tak szalonej zabawy. Wspinaczka po sznurkowych drabinkach to dla nich drobnostka przy wizji wariackich zjazdów w dół! 

KOSZTY USŁUGI

KOSZT

4 GODZINY – 800 zł

KAŻDA KOLEJNA – 150 zł

 

PARAMETRY/WYDAJNOŚĆ

Wymiary: 4,2m x 2,5m x 4,5m

W cenie dostawa/obsługa

(montaż nie wlicza się w czas zabawy)

 

Wynajem średniej dmuchanej zjeżdżalni

W dzisiejszych czasach trudno sobie wyobrazić imprezę plenerową, festyn czy piknik rodzinny bez dmuchanej atrakcji. Warto więc pomyśleć o prezencie dla swojej pociechy albo o reklamie swojej firmy właśnie w takiej formie.

Dlaczego impreza bez średniej dmuchanej zjeżdżalni się nie uda ?

Średnia dmuchana zjeżdżalnia jest kompromisem dla dzieci w różnym wieku. Ta atrakcja świetnie sprawdza się na każdej imprezie plenerowej.

Bezpieczeństwo na średniej zjeżdżalni

Średnia dmuchana zjeżdżalnia posiada wszelkie niezbędne atesty i jest w pełni bezpieczna nawet dla najmłodszych. Ponadto przy wynajmie dmuchanej zjeżdżalni zapewniamy instruktora-opiekuna, który będzie czuwał nad zabawą i bezpieczeństwem dzieci oraz nadzorował kolejkę do zjeżdżalni. Jedyny wymóg do działania dmuchańca to stały dostęp do prądu.

Koniecznie sprawdź: 

Może poniższe propozycję sprawdzą się na Twojej imprezie ?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

 [email protected]

tel.: 518 542 528