Średnia dmuchana zjeżdżalnia
Oceń nasze usługi!

Średnia dmuchana zjeżdżalnia

Średnia dmuchana zjeżdżalnia jest kompromisem dla dzieciaków w różnych grupach wiekowych. Ta atrakcja świetnie sprawdza się na każdej imprezie plenerowej. Wysoka zjeżdzalnia jest wyzwaniem dla najmłodszych, ale czego się nie robi dla tak szalonej zabawy. Wspinaczka po sznurkowych drabinkach to dla nich nic przy wizji wariackich zjazdów w dół! 

Koszt średniej dmuchanej zjeżdżalni

4h – 700zł, każda kolejna – 120zł

*dla dzieci w przedziale od 3 do 10 lat

*czas montażu oraz demontażu nie wlicza się w czas zabawy

* bezpłatny transport na terenie Warszawy

W dzisiejszych czasach trudno sobie wyobrazić imprezę plenerową, festyn czy piknik rodzinny bez dmuchanej atrakcji. Warto więc pomyśleć o prezencie dla swojej pociechy albo o reklamie swojej firmy właśnie w takiej formie.

Poniżej fragment ze świetnej zabawy przedszkolaków. Jak widać na poniższym filmiku dobra zabawa i kolejka nie ma końca 🙂 

BEZPIECZEŃSTWO NA ZJEŻDZALNI

Średnia dmuchana zjeżdzalnia posiada wszelkie niezbędne atesty i jest w pełni bezpieczna nawet dla najmłodszych użytkowników. Ponadto przy wynajmie dmuchanej zjeżdżalni zapewniamy instruktora-opiekuna, który będzie czuwał nad bezpieczeństwem dzieci oraz nadzorował kolejkę do zjeżdzalni. Jedyny nasz wymóg to stały dostęp do prądu, bez którego nie jesteśmy w stanie uruchomić dmuchanej atrakcji. 

Menu główne 
Dmuchańce

Oceny
4,8/5 219 Klienci zadowoleni