STANOWISKO STRZELECKIE ŁUK

Każdy marzył w dzieciństwie marzenie aby zostać Robin Hoodem, ale to nie była taka prosta sprawa. Do spełnienia tego marzenia potrzebne są umiejętności strzeleckie. Z nami te możesz spróbować strzelania z łuku !

Czym jest stanowisko strzeleckie łuk ?

Strzelanie z łuku to atrakcja polegająca na oddawaniu strzałów z łuku drewnianymi strzałami w okrągłą tarczę. Sprawdzi się na każdego rodzaju imprezach i przyjęciach plenerowych oraz prywatnych. 

KOSZTY USŁUGI

KOSZT

1 GODZINA – 300 zł

KAŻDA KOLEJNA – 150 zł

 

PARAMETRY/WYDAJNOŚĆ

Stanowisko z 1 animatorem

 

Wynajem stanowiska łuczniczego

Strzelanie z łuku jest świetnym urozmaiceniem imprez plenerowych. Oblegane jest zarówno przez dorosłych, jak i dzieci. Ponadto organizujemy konkurencje sportowe w łucznictwie, co więcej istnieje możliwość mieszanych składów np. rodzice z dziećmi, ponieważ posiadamy małe i duże łuki. Możecie być pewni, że ten kto wykaże się sokolim wzrokiem i pewną ręką może liczyć na nagrodę i podziw osób obserwujących rozgrywkę. Zabawy łucznicze są świetną atrakcją dla wszystkich bez względu na wiek.

Dlaczego impreza bez stanowiska strzeleckiego: łuk się nie uda ?

Oprócz ruchu na świeżym powietrzu i sprawdzenia swoich umiejętności dzieci uczą się zdrowej rywalizacji. Jak wiadomo, nie każdy lubi sport, dlatego ta atrakcja mimo, że utrzymana jest w sportowym duchu, jest również przeznaczona dla osób mniej aktywnych.

Bezpieczeństwo podczas strzelania

Wynajmując nasze stanowiska strzelnicze zapewniamy dostarczenie sprzętu, a także wykwalifikowaną osobę, która poinstruuje uczestników zabawy jak bezpiecznie strzelać z łuku oraz dopilnuje bezpieczeństwa. 

Koniecznie sprawdź: 

Może poniższe propozycję sprawdzą się na Twojej imprezie ?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

 [email protected]

tel.: 518 542 528