STÓŁ DO BILARDA

Bilard jest dobrze znaną rozrywką, która z pewnością zapewni wszystkim uczestnikom gry relaks. Wielbiciele gier bilardowych, na pewno się nie zawiodą!

Na czym polega gra w bilard ?

Jest wiele odmian gry w bilard, najpopularniejszy jest wariant rozgrywany przez dwóch zawodników (bądź kilkuosobowe drużyny, gdzie zawodnicy się wymieniają) za pomocą kija bilardowego na stole pokrytym gładkim materiałem. Polega na uderzaniu w bile (wykonane z odpowiednich, wytrzymałych materiałów). Bile różnią się kolorystyką i numeracją, i to właśnie na ich podstawie mogą być rozgrywane partie. 

KOSZTY USŁUGI

KOSZT

1 GODZINA – 500 zł

KAŻDA KOLEJNA – 200 zł

 

PARAMETRY/WYDAJNOŚĆ

W cenie dostawa/montaż

Wymiary: 120cm x 224cm x 85cm

Możliwość personalizacji urządzenia

 

Czy bilard jest atrakcją plenerową ?

Tak jak najbardziej, jedynym przeciwwskazaniem są złe warunki pogodowe: deszcz, śnieg. Nasze stoły są mobilne, dlatego możemy je dostarczyć na imprezę plenerową oraz imprezę w pomieszczeniu.

Dlaczego impreza bez naszej animatorki się nie uda ?

Nieistotne czy jesteś profesjonalnym graczem czy nowicjuszem – szeroki wachlarz gier, jakie mamy w ofercie na pewno przypadnie Ci do gustu! 

Jak wygląda stanowisko bilardowe ?

Wynajmując stół do bilarda zapewniamy profesjonalnego instruktora, który przedstawi zasady wybranej gry bilardowej i będzie nadzorował przebieg turnieju bilardowego. 

Koniecznie sprawdź: 

Może poniższe propozycję sprawdzą się na Twojej imprezie ?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

 [email protected]

tel.: 518 542 528