Stół do bilarda

Bilard jest dobrze znaną rozrywką, która z pewnością zapewni wszystkim uczestnikom gry relaks. Wielbiciele gier bilardowych, na pewno się nie zawiodą! Nieistotne czy jesteś profesjonalnym graczem czy nowicjuszem – szeroki wachlarz gier, jakie mamy w ofercie na pewno przypadnie Ci do gustu! 

Bilard świetnie sprawdza się w szczególności na spotkaniach integracyjnych, biznesowych, firmowych ale także jako uzupełnienie różnego rodzaju eventów. Jego korzenie sięgają czasów arystokracji i do dnia dzisiejszego jest uznawany za luksusową rozrywkę. 

Koszt wynajmu stołu do bilarda wraz z instruktorem:
1 h – 500 zł, każda kolejna – 200 zł

bilard stół do bilarda

Jest wiele odmian gry w bilard, najpopularniejszy jest wariant rozgrywany przez dwóch zawodników (bądź kilkuosobowe drużyny, gdzie zawodnicy się wymieniają) za pomocą kija bilardowego na stole pokrytym gładkim materiałem. Polega na uderzaniu w bile (wykonane z odpowiednich, wytrzymałych materiałów). Bile różnią się kolorystyką i numeracją, i to właśnie na ich podstawie mogą być rozgrywane partie. 

Wynajmując stół do bilarda zapewniamy profesjonalnego instruktora, który przedstawi zasady wybranej gry bilardowej i będzie nadzorował przebieg turnieju bilardowego.