SZTUCZNA KROWA DO DOJENIA

Sztuczna krowa to genialna atrakcja zarówno dla dzieci, jak i dorosłych!  Świetnie sprawdza się na piknikach, festynach i imprezach tematycznych !

Na czym polega dojenie sztucznej krowy ?

Instruktor wlewa do specjalnego mechanizmu zabarwioną wodę lub mleko. Zadanie uczestników polega na tym, aby w określonym wcześniej czasie (najczęściej około 1-5 min) wydoić z krowy do wiaderka jak najwięcej „mleka” . Na koniec oczywiście wydojone przez uczestników „mleko” jest mierzone, a wynik zapisywany.

KOSZTY USŁUGI

KOSZT

1 GODZINA – 280 zł

KAŻDA KOLEJNA – 120 zł

 

PARAMETRY/WYDAJNOŚĆ

Stanowisko z 1 animatorem

 

Dlaczego sztuczna krowa musi być na Twojej imprezie ?

Nasze sztuczne mućki są rozchwytywane. Idealnie sprawdzają się podczas organizowania zawodów. Rodzinne teamy zacięcie ze sobą rywalizują, dzięki czemu atrakcja dostarcza mnóstwo śmiechu i zabawy. Ponadto każdy kto weźmie udział w zabawie może poczuć się jak prawdziwy farmer! Oczywiście nasza sztuczna krowa może być dojona zarówno na zewnątrz, jak i w pomieszczeniach zamkniętych. 

Dlaczego impreza bez sztucznej krowy się nie uda ?

Jest to atrakcja, która w Polsce dopiero przybiera na popularności, a Ty już dziś możesz być jedną z pierwszych osób, które będą miały okazję własnoręcznie wydoić sztuczną krowę! 

Zalety naszej sztucznej krowy

Sztuczna krowa sprawdza się świetnie nie tylko przy organizacji różnego rodzaju zawodów, ale poniekąd pełni również funkcję edukacyjną. Szczególnie najmłodsi, ale również osoby dorosłe które nigdy nie miały styczności z wsią próbują zaspokoić swoją ciekawość i dla nich może to być właśnie jedyna okazja na wydojenie krowy!

Nasze kochane krówki pełne mleka są grzeczne, spokojne i bezkonfliktowe, w związku z czym nie muszą mieć Państwo obaw o bezpieczeństwo swoje i dzieci 😉

Koniecznie sprawdź: 

Może poniższe propozycję sprawdzą się na Twojej imprezie ?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

 [email protected]

tel.: 518 542 528