Warsztaty tematyczne dla dzieci 

Nauka poprzez zabawę to najlepszy pomysł na rozwój umiejętności dzieci. Dlatego w swojej ofercie posiadamy rozmaite warsztaty: 

Robienie mydełek z masy glicerynowej to wspaniała zabawa dla dzieciaków. Tworzą własne kolorowe
i pachnące mydełka, które mogą podarować komuś w prezencie lub zatrzymać na pamiątkę. Warsztaty z produkcji mydełek są świetną odskocznią od codzienności. Przede wszystkim łączą przyjemne z pożytecznym.

Kolejnymi zajęciami są warsztaty baniek mydlanych, które  cieszą się największą popularnością. Dzieci uwielbiają ogromne bańki.  Podczas warsztatów najpierw mogą podziwiać pokaz, a następnie pod okiem animatora uczą się tworzyć olbrzymie bańki. 

Bardzo ciekawą, a zarazem edukacyjną atrakcją są warsztaty chemiczne. Kto nie lubi bawić się w chemika? Każde dziecko uwielbia przeprowadzać eksperymenty. Podczas zajęć „Mały chemik” zapewniamy świetną zabawę i wprowadzenie dzieci w świat chemii. Przed rozpoczęciem warsztatów dzieci dostają niezbędny sprzęt zapewniający bezpieczeństwo. 

Mobilna strzelnica i rzutki dart to sportowe zabawy dla dzieci. Nasi animatorzy dbają o to, aby każdy mógł spróbować swoich sił w rywalizacjach sportowych. Podczas zabawy niektóre dzieci być może jedyny raz w swoim życiu będą miały okazję potrzymać w ręce profesjonalny sprzęt strzelecki. Z pewnością jest to ciekawe doświadczenie dla każdego!  

Dużym zainteresowaniem cieszą się również warsztaty szczudlarskie. Chodzenie na szczudłach to nie lada wyzwanie, ale kto by nie chciał spróbować? Na naszych warsztatach dzieci będą mogły spróbować przejść się na szczudłach i zobaczyć jakie to trudne. 

Dzieciaki uwielbiają zwierzęta. Właśnie dlatego z myślą o nich przygotowaliśmy warsztaty „Mały jeździec”. Dzieci podczas tych warsztatów mają okazję usłyszeć kilka ciekawostek z życia kucyków, wspólnie czyścić i siodłować kucyka, a co najważniejsze przejechać się na nim. Przejażdżka na kucyku pony jest wspaniałą atrakcją plenerową. 

Oceny
4,8/5 214 Klienci zadowoleni