GRA W KOŚCI

Grę w kości zna chyba każdy. Nie jest to często spotykana atrakcja na imprezach, więc właśnie dlatego jest bardzo oryginalna. Warto zaskoczyć swoich gości czymś niespotykanym.

Czym jest gra w kości ?

Gra w kości jest unikalna, można ją przeprowadzić zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak i plenerze. 

KOSZTY USŁUGI

KOSZT

1 GODZINA – 280 zł

KAŻDA KOLEJNA – 120 zł

 

PARAMETRY/WYDAJNOŚĆ

Stanowisko z 1 animatorem 

Na czym polega gra w kości ?

Celem gracza jest zdobycie jak największej ilości punktów. Używa się 5 kości, w każdej kolejce gracz ma do wykorzystania 3 rzuty. Pierwszy rzut odbywa się za pomocą 5 kości, natomiast przy kolejnych rzutach gracz może wybrać ze wszystkich kości zatrzymane, a niezatrzymanymi wykonuje rzut. Celem rzutów w kolejce jest uzyskanie odpowiedniej kombinacji. Po wykonaniu rzutów układ oczek uzyskany na kostkach musi zostać zapisany przez gracza w tabeli punktacji do jednej z kategorii. Za wybraną kategorię otrzymuje się odpowiednią liczbę punktów. Raz wybrana kategoria nie może zostać użyta ponownie. Koniec gry następuje z chwilą użycia ostatniej kategorii w tabelce. Wygrywa gracz z największą liczbą punktów.

Dlaczego impreza bez gry w kości się nie uda ?

ie jest to często spotykana atrakcja na imprezach, więc właśnie dlatego jest bardzo oryginalna. Warto zaskoczyć swoich gości czymś niespotykanym.

Jak wygląda stanowisko: gra w kości ?

Przy wynajmie kości do gry zapewniamy stanowisko wraz z instruktorem, który wyjaśni zasady gry i będzie czuwał nad sprawiedliwą rozgrywką.

Koniecznie sprawdź: 

Może poniższe propozycję sprawdzą się na Twojej imprezie ?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

 [email protected]

tel.: 518 542 528